Przedszkole Szmaragdowe

Przedszkole mieszczące się w nowym budynku zostało starannie przystosowane do potrzeb naszych przedszkolaków, co zapewnia komfortowe warunki rozwoju i bezpieczeństwa naszych podopiecznych. Przedszkole wyposażone jest w sale Muszelek, Rozgwiazd, Raków, Krabów, Złotych Rybek, Koników Morskich, Żeglarzy oraz Marynarzy. Przy każdej sali znajduje się toaleta. Sale wyposażone są w bogate zaplecze dydaktyczne, projektor z ekranem, komputery, nowe meble oraz tablicę interaktywną. Dodatkowo dysponujemy bardzo dobrze wyposażoną salą gimnastyczną z aulą przeznaczoną na spotkania z rodzicami, dziadkami, innymi gośćmi zapraszanymi do placówki.

Zarówno w ciepłe, jak i chłodniejsze dni nasze przedszkolaki mogą korzystać z nowego, ciekawie zaaranżowanego, przestronnego placu zabaw z kompleksem boisk.

Nasze przedszkole posiada własną kuchnię, w której codziennie przygotowywane są smaczne, pożywne i zdrowe posiłki.

Wykwalifikowana kadra pełna pasji i zaangażowania wspomaga oraz ukierunkowuje rozwój dzieci, uwzględniając ich wrodzony potencjał i możliwości rozwojowe. Nasze przedszkole systematycznie realizuje zadania w ścisłej współpracy z rodzicami.

Zajęcia dodatkowe:

– język angielski;

– Przedszkoliada;

– basen dla dzieci 6-letnich.

Bierzemy udział w projektach, m.in:

– Każdy z nas jest inny, równy i wyjątkowy;

– Piękna nasza Polska cała;

– Przedszkolaki migają z kotem Zefirem.

akcjach charytatywnych, m.in:

– Paczka dla zwierzaczka;

– Kasztanowa Akcja;

– Ile waży Święty Mikołaj.

oraz konkursach, m.in:

– Festiwal Tańca dla Przedszkolaka “Od Krakowiaka do Czardasza”;

– Szczeciński Festiwal Piosenki Bożonarodzeniowej;

– Spartakiada.

Zapraszamy do Przedszkola Szmaragdowego na Facebooku!