XI Zimowe Mistrzostwa Polski w Ratownictwie Wodnym

W dniach 5-6 grudnia na basenie Floating Arena w Szczecinie współorganizowaliśmy XI Zimowe Mistrzostwa Polski w Ratownictwie Wodnym. W zawodach uczestniczyło 16 klubów i prawie 200 najlepszych zawodników z całego kraju. To było piękne i emocjonujące wydarzenie sportowe. Gratulujemy wszystkim Zawodnikom i Trenerom wysokich umiejętności i sportowej walki. Składamy gorące podziękowania i wyrazy uznania wszystkim Organizatorom, Ekipie Technicznej, Ekipie Sędziowskiej i dzielnym Wolontariuszom.

Po raz kolejny Puchar zostaje w rękach CKS! Po tym, jak zdobyliśmy go przed laty, walczmy dzielnie, by go utrzymać i ciężko będzie nas go pozbawić. Nasza Drużyna godnie nas reprezentowała i zdobyła 47 medali.