Mistrzowie świata

Karolina SerdecznaI miejsce w kategorii solistka w stylu artistic acrobatic dance show na Mistrzostwach Świata w Tańcu Nowoczesnym „WADF World Dance Championship 2018“ w Libercu w Czechach, II miejsce w kategorii solistka w show dance na Mistrzostwach Świata „WADF World Dance Championship 2017“ w Libercu w Czechach

Małgorzata CichockaI miejsce na Mistrzostwach Świata Karate 2016 w Dublinie w kumite indywidualnym kadetek

Karol BojarskiI miejsce na Mistrzostwach Świata Pływaków-Ratowników „Rescue 2016” w Holandii w sztafecie 4 x 50 m z przeszkodami

Kamila NaruszewiczI miejsce na Mistrzostwach Świata w Tańcu Nowoczesnym World Artistic Dance Federation 2015, 2016 w Czechach w kategoriach: Formacja Contemporary Ballet (Elite Team) oraz Formacja Street Dance Show, Formacja Contemporary Ballet, Shades Cheerleaders (Junior Team)

Adam WojcieszonekI miejsce na Mistrzostwach Świata Pływaków-Ratowników „Rescue 2014” we Francji w biegu po plaży na 2 km

Maksymilian BlinkiewiczI miejsce na Mistrzostwach Świata Federacji IRP 2014 w Ciechanowie w wyciskaniu sztangi leżąc w kategorii zawodników do lat 18 oraz w kategorii open do lat 23, rekord świata wśród zawodników do lat 18 o wadze do 95 kg (167 kg)

Michał Całkiewicz – II miejsce na Mistrzostwach Świata w Ratownictwie Wodnym „Lifesaving World Championships 2018” w Australii w sztafecie 4 x 25 m holowanie manekina w kategorii junior

Karolina Faszczewska – II miejsce na Mistrzostwach Świata Pływaków-Ratowników „Rescue 2016” w Holandii w sztafecie 4 x 25 m holowanie manekina

Magdalena Wolny – II miejsce na Mistrzostwach Świata Pływaków-Ratowników „Rescue 2016” w Holandii w sztafecie 4 x 25 m holowanie manekina

Cezary Kępa – II miejsce na Mistrzostwach Świata Pływaków-Ratowników „Rescue 2014” we Francji w sztafecie 4 x 25 m holowanie manekina, III miejsce na Mistrzostwach Świata w Ratownictwie Wodnym „Lifesaving World Championships 2018” w Australii w sztafetach: 4 x 50 m z przeszkodami i 4 x 25 m holowanie manekina w kategorii senior (jako absolwent CKS)

Tomasz Szwarczewski – II miejsce na Mistrzostwach Świata Pływaków-Ratowników „Rescue 2014” we Francji w sztafecie 4 x 25 m holowanie manekina

Szymon Zabawa – II miejsce na Mistrzostwach Świata Pływaków-Ratowników „Rescue 2014” we Francji w sztafecie 4 x 25 m holowanie manekina

Anna Popiel – III miejsce na Mistrzostwach Świata w Ratownictwie Wodnym „Lifesaving World Championships 2018” w Australii w sztafetach: 4 x 25 m holowanie manekina oraz 4 x 50 m sztafeta zmienna w kategorii junior

Wojciech Kotowski – III miejsce na Mistrzostwach Świata w Ratownictwie Wodnym „Lifesaving World Championships 2018” w Australii w sztafetach: 4 x 50 m z przeszkodami i 4 x 25 m holowanie manekina w kategorii senior (jako absolwent CKS)

Bartosz Łastowski – IV miejsce na Mistrzostwach Świata w AMP Futbolu 2014 w Meksyku z drużyną piłki nożnej osób po amputacjach

Natalia Kacprzyk – V miejsce na Mistrzostwach Świata Juniorów ISAF 2012 w Dublinie w klasie RS:X

Udostępnij wpis